USŁUGA

WYBIELANIE ZĘBÓW

Listę wszystkich dostępnych usług znajdziesz w naszum cenniku. Jeżeli masz jakieś pytania – skontaktuj się z nami.

Biały uśmiech jest naszą najlepszą ozdobą. Częste picie kawy, herbaty czy czerwonego wina sprzyja przebarwieniom i żółknięciu zębów. Utrata naturalnej jasnej barwy zębów postępuje wraz z upływem lat. Dzięki wybielaniu (gabinetowym, nakładkowym) proces ten można odwrócić.

Wybielanie gabinetowe jest najszybszą i bezpieczną metodą rozjaśnienia kolorów zębów nawet o kilka tonów. Jest to możliwe dzięki substancjom aktywnym, które reagują z przebarwionym szkliwem i przywracają mu naturalna biel.

Wybielanie nakładkowe polecamy pacjentom, którzy chcą utrzymać efekt wybielania lampą lub borykają się z nadwrażliwością zębów. Polega ono na zastosowaniu przez kilka godzin w ciągu dnia/nocy, indywidualnie dobranych nakładek na łuki zębowe z profesjonalnym preparatem wybielającym. Efekt jaśniejszych zębów jest widoczny już po kilku dniach.

REJESTRACJA TELEFONICZNA


Pon. – Pt.
10:00 – 19:00 PM
Sobota
Zamknięte
Niedziela
Zamknięte

KONTAKT


ul. Dragana 15B, Gdańsk Chełm

orchidental@gmail.com

+48 500 416 242

Copyright by Szymon B. 2017. All rights reserved.

Oferta: aparat ortodontyczny Gdańsk, najlepszy ortodonta Gdańsk, ortodoncja Gdańsk, ortodoncja Gdynia, ortodoncja Trójmiasto, ortodonta Gdańsk, ortodonta Gdynia, ortodonta Trójmiasto